+420 606 RADOST (723 678) info@zoot.cz

Doprava, doleva, nebo houpačka?

Doprava, doleva, nebo houpačka?

Dny, kdy jsme nosili to, co nám pořídily mámy/manželky/přítelkyně, jsou (snad) zdárně za námi. 

V současné době si už cca 90 % mužů vybírá svoje prádlo samo – logicky. Žena nemůže vědět, kde nám co plandá, tlačí a škrtí.

 

JAK VYBRAT IDEÁLNÍ PRÁDLO? 

Opět platí, že základem je materiál. Vyhýbejte se zapařovacím umělotinám – bavlna, případně bavlna s trochou pružného elastanu je přesně to, co potřebujete. 

Značky jsou ok, ale přehnané “značkování” zas může vypadat, jako že si honíte triko. A to moc dobře ví třeba Bread & Boxers, takže na jejich prádle najdete akorát materiál a instrukce k praní. Skromná bytelná kvalita. Zkrátka platí rovnice kvalita > značka. Pokud je na gumě obří logo a ve složení materiálu obří polyester, zbytečně vyhazujete peníze.

Nejlepší prádlo je takové, na které po obléknutí hned zapomenete. Když si pořád musíte vytahovat gumu ze zadku nebo posouvat kulky do polohy za pět dvanáct, je něco špatně. Naopak pokud vám něco sedí, naberte klidně “do zásoby” – kdo ví, kdy zas najdete něco vyhovujícího. Pokud možno ale kupujte prádlo v menším množství a častěji, aby se vám nevytahalo všechno najednou. 

 

SVATÁ TROJICE

Slipy aneb “všechno na svém místě”:

Milovat nebo nenávidět. Slipy každopádně vypadají nejlíp na menší štíhlejší postavě a jsou ideální pod upnutější kalhoty. 

Trenky aneb “vítr nejen ve vlasech”:

Tahle nesmrtelná klasika se nejlíp nosí pod volnějšími kalhotami. Pruhy a tlumené barvy doladí klasický gentlemanský vzhled, pestrobarevná kostka zas uspokojí věčně mladé “nezajímá mě, co si ostatní myslí o čemkoli, co mám na sobě” svobodné duše. A hodí se i na spaní.

Boxerky aneb “všechno na svém místě a nejsou to slipy”:

Sexy verze trenek pro každého, kdo má aspoň trochu chlapská stehna. Ideální pod upnutější kalhoty a při aktivním způsobu života.

 

Obecně platí, že pokud dodržujete základní hygienické návyky a nenosíte prádlo stylem “v pondělí normálně, v úterý naruby, ve středu naruby zadkem dopředu”, projde vám u žen při troše charizmatu leccos. Hlavní je, co vám projde u velitele jižních jednotek. To nejlepší z nejlepšího najdete ve speciální kolekci pánského spodního prádla.

 

Pohodlí až na prvním místě.

Váš ZOOT.

 

12. 5. 2014

Autor: 
Festival Jeden svět - upcyklace, kožichy a virtuální realita
Festival Jeden svět - upcyklace, kožichy a virtuální realita
 Měsíc březen přináší nejen jarní vítr do šatníku, ale také filmový festival Jeden svět. Od 7. března v osmi pražských kinech poběží 123 dokument
Fashionstory: Ráno poté
Fashionstory: Ráno poté
Potkali se na večírku a něco je k sobě přitáhlo a nepustilo. Toulali se spolu nocí až do svítání. On ji pozval na snídani, ona jeho ruku pod kabát. Ať to bylo j
Vévodovy recenze: Boty, které jen tak neprotančíte
Vévodovy recenze: Boty, které jen tak neprotančíte
Na pořádný večírek jsou potřeba pořádné boty. Zvlášť uprostřed zimy se nikomu nechce jít nad ránem domů s děravými podrážkami, nebo úplně bez bot.Vévoda je tu o
Naši skladníci v loňském roce dvakrát obešli zeměkouli
Naši skladníci v loňském roce dvakrát obešli zeměkouli
 Bilancujete? My ano, a po loňském roce opravdu rádi.Za rok 2015, který pro nás byl neskutečně rychlý, plodný, náročný a krásný, se stalo tolik čísel:35 23
Přejít do ZOOT e-shopu

články autora: BB

Nejsou slipy jako slip-ony... Dnes si prosvištíme nikoli německá, ale anglická slovíčka spojená s pánským botníkem. Tenisky, sandály a pohorky známe, ale teď je nová doba a nové pojmy,

kolekce

Pietro Filipi + Rich & Royal: O alegere sofisticată
Only & Sons: Fresh, de iarnă!
ONLY: Trendomet
Design domácí
NIEČO z kabínky
NIKE + Under Armour + Adidas: Regii Sportului
TALLY WEiJL: Super Trendy