+420 606 RADOST (723 678) info@zoot.cz

Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra

Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra

Kdyby mi dárky nosil bohatý Ježíšek a byl někdy online, tak bych si moc přál těchto 10 (pro mě) must-have věci: 

1 Báječný kulich

Pár let zpátky bych si klepal na čelo, kdybych si měl jen představit, že si na své vyfoukané vlasy někdy nasadím čepici, ale věkem(asi?) upřednostňuji pohodlí a cokoliv, jen aby mi nebyla zima, proto potřebuji tuto báječnou čepici. 

2 Na procházku po obláčku

V pohodlí ještě chvíli zůstaneme a volíme tyto krásné kožené boty značky GANT, s jedinečnou zvýšenou podrážkou, aby každý krok byl jako procházka po obláčku. 

3 Vojenské triko

Triko s krátkým rukávem a neotřelým střihem v barvě vojenské zeleně, které mi opticky protáhne můj krátký trup a ubere tak z délky žirafích nohou.

4 Žlutá aktovka

Unisex jednobarevná aktovka přes rameno i do ruky ideální když nechci tahat nezbytnosti po kapsách. 

5 Černá klasika do bot

Samozřejmě černé ponožky! Nikdy jich není dost a je to nedostatkové zboží v mém šatníku, když nestíhám prát.. (což je častěji, než bych si myslel). Ovšem pakliže s někým sdílíte své soukromí, ujistěte jej nebo ji, že je to sada, proto máte tři dny po sobě stejné!..

6 Rolák jako od maminky

Od malička mě máma oblékala do roláku, je to velice praktické, nefouká vám na krk, ale vysvětlete to malému dítěti.. Jó mami máš pravdu (vždy jsi měla ano)  a já jsem hrozně rád, že je tato pro mě základní věc šatníku navíc trendy! 

7 Košile pro náročné

Minimalismus je fajn, ale občas je nějaká věc tak zvláštní, až mě baví. Jako je v tomto případě tato košile pro náročné.

8 Transparentní okuláry

Transparentní brýle značky KOMONO nejsou záležitostí jen pro hipstery, že jo!

9 Pro noční živly

Protože..

10 Bohatství a lesk

A občas si rád dopřeji trochu lesku, proto tyto krásné ikonické hodinky. Hodí se jak k bílé košili, tak i šedé jednoduché mikině nebo křiváku.

Autor: 
Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea
Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea
Já jsem se opravdu snažila. Přísahám, že jsem chtěla udělat výběr POUZE deseti dárků... ale když my máme na ZOOTu zrovna tolik krásných věcí!1 Boty na bowl
Thea
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
DOBRO. by ZOOT vyhlašuje soutěž o grafický návrh textilu pro neziskovou organizaci Centrum Paraple. Zadání: Vytvořit vypovídající, ucelenou,trendovou, eleg
Kat*
DOBRO. design pro Nový Prostor
DOBRO. design pro Nový Prostor
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Nový ProstorDOBRO. by ZOOT vyhlašuje soutěž o grafický návrh textilu pro neziskovou organizaci Nový Prostor. Zadání: Vy
Kat*
Rozhovor s českými designérkami Veršatyl
Rozhovor s českými designérkami Veršatyl
Poslední kolekce pro ZOOT Lokál je navržená dvěma kamarádkami, Markétou a Kristýnou, které tvoří pod značkou Veršatyl. Zásadou značky je, aby byly navrhované vě
Zuzka
Přejít do ZOOT e-shopu

články autora: Míra

kolekce

ONLY: Tá jediná
ONLY: Tot ce ai nevoie!
Happy Socks: Šťastné a veselé ponožky
Nejprodávanější kousky týdne: DĚTI
Po členky v štýle
Haily
Bestsellers ZOOT pentru EA