+420 606 RADOST (723 678) info@zoot.cz

Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea

Milý Ježíšku, Tvá šéfredaktorka Thea

Já jsem se opravdu snažila. Přísahám, že jsem chtěla udělat výběr POUZE deseti dárků... ale když my máme na ZOOTu zrovna tolik krásných věcí!

Boty na bowling

Kdybych měla vybrat jedny jediné boty na ZOOTU, byly by to dvoubarevné kožené polobotky Aldo, po kterých se dívám už nějaký ten pátek. Vždycky si u nich vzpomenu na Jennu Lyons, kreativní ředitelku J.Crew, která by je podle mě milovala stejně jako já.

2 Pro hebkou pokožku

Cukrový peeling je totálně nejlepší věc na světě a zrovna tenhle voní jako nedělní ráno.

3 Les is more!

I doma si můžete připadat jako v lese. Les is more!

4 DOBRO s Leedou

Kousky od Leedy mám ráda pro jejich vzdušnost a super střihy a když jsem zjistila, že spolu s naším DOBREM. pomáhají ženám bez domova, srdíčko mi zaplesalo. Uděláte radost na druhou - obdarovanému i ženám v nouzi.

5 Puntíkaté nebe na kosmetiku

Už rok se sice nemaluju, za to jsem se vybavila zásobou parfémů, krémů a balzámů na rty a tahle taštička plná puntíků by je všechny schovala pod svá křídla, ať už bych se vydala kamkoli.

6 Stojan na kuchařky

Designové kuchařky zdobí mé poličky v kuchyni, ale jakmile je začnu používat, bojím se o každou zapatlanou stránku. Stojan na recepty je dokonalá vychytávka.

7 Čaj o páté

Nepiju kávu, miluju čaj! A tahle minimalistická nerezová konvice má dokonce vnitřní sítko.

8 Bambusové ponožky

Každý den, který je plný puntíků, je lepší. Kromě Happy Socks jsem si zamilovala taky bambusové ponožky Braintree, které jsou nejen eko, tak jak tom mám ráda, ale také pohodlně měkkučké a v super barevném provedení.

9 Cestovní origami organizér

V Japonsku se říká, že když složíte tisíc origami jeřábků, splní se vám jedno přání. A když složím tisickrát tenhle cestovní organizér?

 

10 Pudrová kabelka

Tuhle kabelku už mám v limetkově zelené a je tak super, že bych si ji přála ještě v pudrové. Když najdeš něco perfektního, kup to ve všech barvách, ne?

 

 

Autor: 
Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra
Milý Ježíšku, Tvůj stylista Míra
Kdyby mi dárky nosil bohatý Ježíšek a byl někdy online, tak bych si moc přál těchto 10 (pro mě) must-have věci: 1 Báječný kulichPár let zpátky bych si klep
Míra
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Centrum Paraple
DOBRO. by ZOOT vyhlašuje soutěž o grafický návrh textilu pro neziskovou organizaci Centrum Paraple. Zadání: Vytvořit vypovídající, ucelenou,trendovou, eleg
Kat*
DOBRO. design pro Nový Prostor
DOBRO. design pro Nový Prostor
SOUTĚŽ o grafický návrh textilu pro Nový ProstorDOBRO. by ZOOT vyhlašuje soutěž o grafický návrh textilu pro neziskovou organizaci Nový Prostor. Zadání: Vy
Kat*
Rozhovor s českými designérkami Veršatyl
Rozhovor s českými designérkami Veršatyl
Poslední kolekce pro ZOOT Lokál je navržená dvěma kamarádkami, Markétou a Kristýnou, které tvoří pod značkou Veršatyl. Zásadou značky je, aby byly navrhované vě
Zuzka
Přejít do ZOOT e-shopu

články autora: Thea

Jaký byl první ZOOT Fashion Talk? Nadýchané cupcakes, svěží citronáda, velké dámské klobouky... to všechno jste mohli vidět na Výdejně radosti na Andělu ve čtvrtek večer na první přednášce ze

kolekce

Cadouri pentru cinefili
Mazaně elegantní kousky pro NĚJ
Oddsocks: Cele mai cool șosete
Topánky so zľavou až 50 %
HEZKÝ SVĚT: Názov hovorí za všetko
Pulovere, Bluze și Topuri: Până la 50% reducere ♀
Miss Selfridge: Britská elegancia v štýle eighties